Egy ötös meg egy szentkép

Ma van egy hónapja, hogy utoljára elköszönhettem Tőled. Ezek voltak az utolsó szavaid hozzánk, még akkor is viccelődtél, ahogy szoktál. Másnap reggel csendesen elmentél. Tudom, ez már megváltás volt Neked, sokat szenvedtél, mióta kiderült a betegséged. Sokszor gondolok Rád hálával, főleg most, hogy elköltöztünk és szereljük össze a bútorokat, hogy milyen jó, hogy annak idején hagytad, hogy körülötted lábatlankodjak, mikor szereltél vagy barkácsoltál valamit. És örülök, hogy ezt még Neked is el tudtam mondani. Szeretlek, Papa, hiányzol! 🖤